ana sayfasite haritasıenglish
FİRMA PROFİLİ

Başarılı çalışmalarını 1975 yılından bu yana devam ettiren ÇUKUROVA İNŞAAT SANAYİ ve TİCARET A.Ş. kaliteden ödün vermeyen yapısıyla, Türk İnşaat Sektörünün önde gelenleri arasında yerini almıştır. Ağırlıklı olarak altyapı, üstyapı, yol ve çevre alanlarında faaliyetlerini sürdüren ÇUKUROVA İNŞAAT, yenilikçi anlayışı, deneyimli ve iyi eğitimli personeli, profesyonel üst kadrosu ve geniş, modern makine ekipman parkıyla, yurt içi ve yurt dışındaki faaliyet alanlarını genişletmiş, sektördeki yerini sağlamlaştırarak yükselmeye devam etmiştir.

Türkiye Müteahhitler Birliği ve Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu üyeliklerinin yanı sıra, Bayındırlık Bakanlığı tarafından verilen A Grubu her miktarda Müteahhitlik Karnesi, Uluslararası Müteahhitlik Karnesi ve NATO Güvenlik Belgesini elinde bulunduran ÇUKUROVA İNŞAAT bugüne kadar özellikle Afganistan gibi zorlayıcı şartlara sahip ülkelerde başarıdan başarıya koşmuştur.

Teknolojik, ekonomik ve jeopolitik gelişmeleri yakından takip eden, değişen dünya standartlarını faaliyetlerinde uygulamaya dikkat eden, sosyal sorumluluk bilincine sahip, doğaya ve çevreye, çalışanlarına saygılı ÇUKUROVA İNŞAAT, ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Sistemleri belgeleri ile bu anlayışını yönetime entegre etmiş, başlanan her projenin, müşteri taleplerine uygun olarak, zamanında, üst düzey tekniklerle, istenen kalite ve bütçe sınırları içinde bitirilmesini ana kalite politikası olarak benimsemiştir.

ÇUKUROVA İNŞAAT, İstanbul Merkez, Libya-Tripoli, Bahreyn-Manama, Afganistan-Kabul Ofisleri, Libya-Misurata ve şantiyelerinde çalışan binlerce çalışanı ile konut ve hizmet binaları, kanalizasyon, içme ve yağmur suyu tesisleri ve hatları, spor kompleksi ve rekreasyon alanları, ısıtma ve doğalgaz boru hatları, yol yapımı ve çevre düzenlemeleri gibi alanlarda, yurt içi ve yurt dışında resmi ve özel kuruluşlara karşı üstlendiği yeni birçok projeye hazırlanmaktadır.
© Copyright Çukurova İnşaat 2021, Tüm Hakları Saklıdır. Designed by: OrBiT